درس ایران
فایل های پیشنهادی

اعضای سایت

نام کاربری
کلمه عبور  طبقه بندی فایل ها

اخبار

ثبت نام آزمون زبان انگلیسی دانشگاه آزاد آغاز شد

گروه: دانشگاه آزاد اسلامی
۱۴ اردیبهشت ۱۳۹۴
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد گفت: ثبت نام آزمون زبان انگلیسی EPT از روز یکشنبه آغاز شده و تا روز یکشنبه ۲۰ اردیبهشت ماه ادامه دارد.
دکتر مجتبی علوی فاضل افزود: متقاضیان برای ثبت نام خود می توانند بصورت آنلاین روی وب سایت ept.iauset.com اقدام کنند.
 
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد در خصوص گسترش مراکز برگزاری آزمون EPT گفت: ما در پی آن هستیم که تا حد امکان رفاه داوطلبان را فراهم کرده و از تردد آنها و پرداخت هزینه های اضافی جلوگیری بعمل آوریم. براین اساس واحدهای برگزارکننده آزمون EPT را از سال گذشته افزایش داده و در حال حاضر واحدهای اصفهان، اهواز، مشهد، تبریز، شیراز و تهران این آزمون را برگزار می کنند. لذا داوطلبان می توانند با توجه به نزدیکی به محل زندگی خود در هریک از واحدهای مورد نظر شرکت کنند.
 
علوی فاضل درخصوص زمان برگزاری این آزمون گفت: آزمون EPT در روز ۲۵ اردیبهشت ماه سال ۹۴ برگزار خواهد شد که داوطلبان لازم است یک ساعت قبل از آغاز آزمون در واحدهای مربوطه حضور بهم رسانند.
 
وی گفت: برای آندسته از داوطلبانی که علاقمند به آماده سازی جهت شرکت در آزمون های دوره بعد هستند، می توانند با مراجعه به دفتر مرکزی EPT به آدرس: تهران، انتهای پل دوم حافظ، روبروی تالار بورس، پلاک ۳۰۳ ، جهت ثبت نام اقدام کنند.
 
معاون سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد یادآور شد: چنانچه مغایرتی در اطلاعات مندرج در سایت با مشخصات فردی داوطلب وجود داشته باشد در جلسه آزمون نمی توانند حضور بهم رساند.
منبع: خبرگزاری مهر